Informacje o firmie
Nasza oferta
Nasi klienci
Kontakt z nami


Informacje o naszej firmie

Drukarnia INFERIOR jest firmą z prawie piętnastoletnią tradycją poligraficzną. Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1992 roku. Stawiamy na wysoką jakość i niską cenę. Dla komfortu naszych klientów kompleksowo realizujemy każde zamówienie od projektu do gotowego wyrobu. Doświadczenie pracowników drukarni w połączeniu z coraz nowszą technologią gwarantuje wysoką jakość naszych wyrobów.

Działalność naszej firmy rozpoczęliśmy od wydawania "Grójeckiej Gazety Reklamowe", która nieprzerwanie ukazuje się do chwili obecnej. Uważamy, że dużym osiągnięciem jest utrzymanie cen oferowanej przez nas reklamy prasowej na niskim poziomie rynkowym, na co pozwala nam samowystarczalność, gdyż druk offsetowy jest podstawą naszej działalności. Reklama w Grójeckiej Gazecie Reklamowej jest nie tylko tania ale również skuteczna i dobrze odbierana przez grupy docelowe.

Specjalizujemy się w pełnokolorowym druku offsetowym na maszynach arkuszowych. Drukujemy na papierze od 50 g/m2 do 350 g/m2, do formatu 480 x 650 mm. Używamy wysokiej jakości materiałów, które sprawiają, że jakość realizowanych przez nas usług jest na wysokim poziomie.

 


Jesteśmy wydawcą:

"Grójeckiej Gazety Reklamowej"

Dociera do miejscowości:
Grójec, Warka, Chynów, Jasieniec, Belsk, Mogielnica, Tarczyn, Prażmów


"Gazety Reklamowej"

Dociera do miejscowości:
Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria.


Jak zamówić ogłoszenie w gazetce:
- faksem (048 664 05 13)
- emailem: drukarnia@inferior.pl
- telefonicznie (048 664 57 31)

 

Zapoznaj się z informacjami:
JAK PRZYGOTOWAĆ "MATERIAŁ" ?

Prace do druku przyjmujemy w formatach wektorowych lub jako mapy bitowe.

Nasza oferta Informacje o naszej firmie Nasi klienci Kontakt z nami Informacje o naszej firmie Nasza oferta Nasi klienci Kontakt z nami Tworzenie stron internetowych - Hgp.pl STRONA GŁÓWNA